Śmierć bliskiej osoby na skutek błędu lekarza

Najpoważniejszym skutkiem zaniedbań lub błędów lekarzy jest śmierć pacjenta. W przypadku gdy w wyniku błędu medycznego doszło do śmierci osoby bliskiej (żony, męża, dziecka), możecie Państwo dochodzić od podmiotu odpowiedzialnego za śmierć tej osoby zadośćuczynienia za krzywdę odczuwaną po stracie tej osoby, a w niektórych przypadkach także odszkodowania za istotne pogorszenie się Państwa sytuacji finansowej.
Sprawy związane z dochodzeniem zadośćuczynienia pieniężnego w związku ze śmiercią osoby bliskiej, do której doszło na skutek błędu lekarskiego (błędu medycznego) są często bardzo skomplikowane pod względem prawniczym i medycznym.

Zachęcam Państwa do powierzenia mojej Kancelarii sprawy dotyczącej śmierci pacjenta w wyniku błędu medycznego. O moim doświadczeniu i wykształceniu (zarówno prawniczym, jak i lekarskim) mogą Państwo przeczytać przechodząc do strony „O mnie”.

Proszę o kontakt, jeżeli chcieliby Państwo uzyskać wstępną analizę sprawy i ofertę współpracy (wstępna analiza służy przygotowaniu oferty prowadzenia sprawy, jest bezpłatna i do niczego Państwa nie zobowiązuje).